دکتر سید فرزاد ایزدی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


دوره اموزش الکترومیوگرا

نشاني مطب

كمسيون پزشكي

درمان موثروسريع فلج صورت

ليزر درماني در بيماريهاي

فیلم اشباح

اشباح

با تشکر از کارگردان نام آشنای و بازیگران خوب این فیلم.این فیلم روایت داستان زندگی 3زن است که تا حدی به هم گره خورده،بانوی خانه،مستخدمی که مورد تهاجم آقای خانه قرار گرفته و دختر نامشروعی که متولد میشود.از دیدگاه فمینیستی هریک از این زنان از طرف مردان مورد ظلم قرار میگیرند،بانوی خانه و مستخدمه توسط مرد خانه و دختر توسط ناپدری،نکته متفاوت در این روایت آنست که این زنان در حق یکدیگر نیز ستم روا میدارند.

بانوی خانه که دختر را بعنوان مستخدمه بکار میگیرد،مستخدمه که به گونه ای خود را وارد زندگی بانوی خانه میکند و دختر که علی رغم میل بانوی خانه به دلربایی از پسری میپردازد که بعدا میفهد برادر ناتنی اوست.

ماجرای آمدن برادر ناتنی پس از سالها از خارج کشور ان هم با کشتی واز طریق بندر عباس (ونه با هواپیما)که نهایتا منجر به فاش شدن راز دختر میشود نشانگر آنست که برای روشن شدن حقیقت باید سختی ها را تحمل کرد و منتظرگذشت زمان بود.

آتش گرفتن خیریه ای که با ثروت مرد خانه که فوت شده و به همت ناپدری دختر نامشروع نمایه ای است از انکه بنیاد بد نیکو نگردد جز با آتش.

درمجموع فیلم خوش ساخت و بیاد ماندنی است ونشانی است ازتفکرات پویای کارگردان خوش فکر آن.


آدرس مطب : 1
تلفن : 1 - 1

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
Laser theratpy in facial palsyفیلم بی سر وتهقابل توجه متخصصين نورولونوار عصب و عضله در بیماراچگونه به پزشک مراجعه کنیبیوگرافیبرنامه هفتگي و نشاني مطبتغذیه و ورزشجان در معني فلسفيخوب و بدروزه داری و بیماریهای مغسرگيجهعلائم جسمی اضطراب وافسردفلج صورتنقد پزشكي فيلمهاي سينمائنوار مغزنوار عصب و عضله EMGنوروفيدبك-بيوفيدبكچيستMSآنژیوگرافی مغزونورولوژیبيماران جالببیماریهای شایع مغزواعصاخدمات مطبداروهاي ضد صرعسكته مغزيسردردصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگر