دکتر سید فرزاد ایزدی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


دوره اموزش الکترومیوگرا

نشاني مطب

كمسيون پزشكي

درمان موثروسريع فلج صورت

ليزر درماني در بيماريهاي

پارک وی

پارک وی

با تشکر از بازیگران و عوامل فیلم

داستان زندگی بیماران روان پزشکی به خصوص نوع هذیانی همراه با بدبینی (پارانوئید) همواره برای کارگردانان و فیلمنامه نویسان جذاب بوده و چندین نمونه داخلی و خارجی آن ساخته شده است. بازیگران فیلم به خوبی آموزش دیده اند و بازی گردانی آها به خوبی انجام شده است .

اما باید بدانیم گر چه برخی بیماران روانی افکار پریشان و مخربی دارند ولی به ندرت کار به اعمال فیزیکی خشن و جنایت می زنند.در نگاه اول همه چیز در خانه بیمار روانی فیلم نرمال و طبیعی به نظر می رسد به غیر از رفتار مادر و پسر بیمار. اما باید بدانیم یک بیمار در تمام جنبه هال دچار اختلال می شود. چه در بهداشت و امور شخصی و چه در مدیریت خانه و ارتباط با دیگران و موراد دیگر مثل اقتصاد و رانندگی که در طول فیلم به آنها توجه نشده است.

شاید فیلم برای آموزش پدرها باشد که باید از عیاشی دست بردارند وگرنه دختر شما بدبخت می شود!!!یا اینکه بدانیم بسیاری چیزها در ظاهر و ابتدا خوب است ولی سپس آن روی خود را نشان می دهد و اینکه عشق های خیابانی آخر و عاقبت ندارد.

در مجموع فیلم بیشتر جنبه نصیحت دارد. بعلاوه جهت ایجاد حس تعلیق بیشتر از عواملی مثل برق رفتن، رعد و برق و باران کمک گرفته تا ایجاد بستر مناسب طی داستان.

اما نکته جالب و قابل توجه در انتهای فیلم است که دختر (رها) با آنکه مورد ضرب و شتم همسر روانی اش قرار گرفته اما آنقدر در جریان عشق، بصیرت خود را از دست داده که همه تهاجمها را انکار می کند که یاد آور همان مثل معروف که عاشق کور است،میباشد.


آدرس مطب : 1
تلفن : 1 - 1

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
Laser theratpy in facial palsyفیلم بی سر وتهقابل توجه متخصصين نورولونوار عصب و عضله در بیماراچگونه به پزشک مراجعه کنیبیوگرافیبرنامه هفتگي و نشاني مطبتغذیه و ورزشجان در معني فلسفيخوب و بدروزه داری و بیماریهای مغسرگيجهعلائم جسمی اضطراب وافسردفلج صورتنقد پزشكي فيلمهاي سينمائنوار مغزنوار عصب و عضله EMGنوروفيدبك-بيوفيدبكچيستMSآنژیوگرافی مغزونورولوژیبيماران جالببیماریهای شایع مغزواعصاخدمات مطبداروهاي ضد صرعسكته مغزيسردردصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگر