دکتر سید فرزاد ایزدی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


دوره اموزش الکترومیوگرا

نشاني مطب

كمسيون پزشكي

درمان موثروسريع فلج صورت

ليزر درماني در بيماريهاي

درمان فلج صورت ليزرتراپي يا فيزيوتراپي

درمان فلج صورت : لیزر درمانی یا فیزیوتراپی

در فاز حاد بروز فلج یک طرفه صورت(فلج بلز) فیزیوتراپی و تحریکات الکتریکی به علت خطر بروز عوارض خاصی(مثل اسپاسم عضلات صورت) نباید به کار گرفته شوند. عموماّ فیزیوتراپی پس از دو هفته اول شروع می شود. تنها روش درمانی موثر در دو هفته اول لیزرتراپی با لیزر کم توان می باشد.

پس از دو هفته فیزیوتراپی را می توان شروع کرد. با توجه به افزایش احتمال بروز عوارض فیزیوتراپی با افزایش جلسات و كاهش اثر ليزر درماني با تاخير درمان، بهتر است اگر پس از1 ماه یا 15 جلسه فیزیوتراپی بهبودی قابل قبولی دیده نشد درمان با لیزر شروع شود زیرا بهترین اثر لیزرزماني ظاهر می شود که درمان در مرحله حاد شروع شود.تصاویر زیر گویای اثراف شگرف لیزر در درمان فلج صورت است.

content://media/external/file/341236

content://media/external/file/341237


آدرس مطب : 1
تلفن : 1 - 1

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
Laser theratpy in facial palsyفیلم بی سر وتهقابل توجه متخصصين نورولونوار عصب و عضله در بیماراچگونه به پزشک مراجعه کنیبیوگرافیبرنامه هفتگي و نشاني مطبتغذیه و ورزشجان در معني فلسفيخوب و بدروزه داری و بیماریهای مغسرگيجهعلائم جسمی اضطراب وافسردفلج صورتنقد پزشكي فيلمهاي سينمائنوار مغزنوار عصب و عضله EMGنوروفيدبك-بيوفيدبكچيستMSآنژیوگرافی مغزونورولوژیبيماران جالببیماریهای شایع مغزواعصاخدمات مطبداروهاي ضد صرعسكته مغزيسردردصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگر